Spegelbelysning Eglo Palmera
547 kr
Se priset!

Palmera
547 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Badrumsvägglampa i borstat stål och opalvita glas.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 87222 |
| Färg | Borstat Stål/Vit |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kollektion | Style |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Badrumsbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Vikt | 1,13 kg |
| Bredd | 460 mm |
| EAN-nr | 9002759872229 |
