Spegelbelysning Ifö RR60-T5
2 999 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Spegelbelysning Ifö RR60-T5 är en ljusramp med LED-belysning. Du kan montera ljusrampen direkt på väggen eller montera den på ditt spegelskåp.
Varumärke
IföBeskrivning
Spegelbelysning Ifö RR60-T5 är en ljusramp med LED-belysning. Du kan montera ljusrampen direkt på väggen eller montera den på ditt spegelskåp.
Dokument
Recensioner
Håkan AVerifierad köpare
för 5 år sedanEnkel, snygg, rena linjer och lättmonterad. Enormt ljusflöde! Så mycket ljus att det faktiskt drar ner betyget. Vet inte, känns som fyra gamla hederliga 60-wattare ovanför badrumsspegeln. Lite too much. Har just nu fyra lager maskeringstejp över led-lamporna.
+ Enkel och snygg
- För mycket ljusflöde
Lars-Erik FVerifierad köpare
för 5 år sedanSnabb leverans och en bra produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 45800 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 10 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 122 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 45 mm |
| Belysning | Ja, Lysrör |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Energiförbrukning | 10 kWh/1000h |
| Eluttag | Ja |
| Serie | Option |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Badrumsbelysning |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Dimbar | Nej |
| RSK-nr | 8971573 |
| EAN-nr | 7391515107883 |
