Spegelbelysning SG ARMATUREN View M/UttagVit, 2700 K
1 575 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Ljustemperatur (K):
2700

View M/Uttag
Vit, 2700 K
1 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

View Svart 16W LED 3000K med uttag IP44 KL.I. Ra>90 SDCM 3. 50.000 brinntimmar (L70/B10). 730 lumen ut
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
View Svart 16W LED 3000K med uttag IP44 KL.I. Ra>90 SDCM 3. 50.000 brinntimmar (L70/B10). 730 lumen ut
Slimmad badrumsarmatur med uttag för stickkontakt för montering över spegel. För montering på hyllplan eller skåp använd tillbehöret 7503881 (säljes separat). Armaturhus i aluminum och avskärmining i akryl. Dimbar med bakkantsstyrd dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7506499 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 16 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Tillverkarens Art.Nr. | 111433 |
| Vikt | 0,388 kg |
| Energieffektivitet | E |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | View |
| Produkttyp | Spegelbelysning |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 60 mm |
| Dimbar | Ja |
| Längd | 460 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 150 mm |
| EAN-nr | 7021981114336 |

