Spegelbelysning Vedum Karleby
fr.2 875 kr
Välj variant

Karleby
2 875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelbelysning Vedum Karleby är en skåpsbelysning i MDF med LED-belysning för montering ovanpå skåp. Belysningen har skyddsklass IP44 och färgtemperatur 3000K. Den är dimbar och är förberedd för koppling av el till uttagsbox samt underbelysning.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelbelysning Vedum Karleby är en skåpsbelysning i MDF med LED-belysning för montering ovanpå skåp. Belysningen har skyddsklass IP44 och färgtemperatur 3000K. Den är dimbar och är förberedd för koppling av el till uttagsbox samt underbelysning.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 5801209000V |
| Färg | Betonggrå, Vit |
| Effekt | 10,5, 12,9 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning El | Ja |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Free |
| Typ | Spegelbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 207 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 25 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 600, 900 mm |
