Taklampa Astro Altea
3 710 kr

Altea
3 710 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Varumärke
AstroBeskrivning
Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1133002 |
| Färg | Borstad Nickel |
| Sockel | E27/ES |
| Effekt | 100 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 80 mm |
| Utförande | Taklampa |
| Diameter | 300 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Altea |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5038856005868 |
