Vägg-/Taklampa Ifö Electric Classic Glob Blank Rak IP54 LEDSvart/Matt Opalglas, 150 mm
2 065 kr
1 617 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Diameter:
150 mm

Classic Glob Blank Rak IP54 LED
Svart/Matt Opalglas, 150 mm
1 617 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Classic Glob blankt opalglas IP54 rak, gänga 84,5 mm LED 8W 790lm 3000K Ra>90. Classicserien är Ifös trotjänare i sortimentet. Idealiska i de flesta utrymmen där funktion och tidlös formgivning är nyckelord. Classic Glob finns i flera olika kombinationer.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Classic Glob blankt opalglas IP54 rak, gänga 84,5 mm LED 8W 790lm 3000K Ra>90. Classicserien är Ifös trotjänare i sortimentet. Idealiska i de flesta utrymmen där funktion och tidlös formgivning är nyckelord. Classic Glob finns i flera olika kombinationer.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502724 |
| Färg | Svart |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Diameter | 150 mm |
| Höjd | 193 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527212/LED |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 800 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312906040817 |

