Vägg-/Taklampa Ifö Electric Classic IP44 Rak E27
fr.1 037 kr
Se priset!
Välj variant

Classic IP44 Rak E27
1 037 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk armatur från en av Ifö Electric's välkända serier. Classic kan vägg- eller takmonteras i bastu. Keramisk sockel och blank opal kupa. Även godkänd för ångbastu.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Klassisk armatur från en av Ifö Electric's välkända serier. Classic kan vägg- eller takmonteras i bastu. Keramisk sockel och blank opal kupa. Även godkänd för ångbastu.
Recensioner
Carolina RVerifierad köpare
för 3 veckor sedanFin klassisk lampa.
Sandra PVerifierad köpare
för 4 månader sedanGanska krånglig att montera i taket, men fin!
Cecilia AVerifierad köpare
för 1 år sedanFin klassisk modell med bra funktion. Älskar att den är i "riktiga" material som porslin och glas. Bra ljus.
+ Form och material - porslin och glas
Britt Verifierad köpare
för 1 år sedanNöjd med produkten, och leveransen
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Brun, Grå, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 240 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 125 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Porslin/glas |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Bastu Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8048-509-10 VIT RAK, 8048-509-12 GRÅ RAK, 8048-509-14 BRUN RAK |
