Vägg-/Taklampa Ifö Electric Classic IP44 Rak E27Vit, 12 W
2 131 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Classic IP44 Rak E27
Vit, 12 W
2 131 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk armatur från en av Ifö Electric's välkända serier. Classic kan vägg- eller takmonteras i bastu. Keramisk sockel och blank opal kupa. Även godkänd för ångbastu.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Klassisk armatur från en av Ifö Electric's välkända serier. Classic kan vägg- eller takmonteras i bastu. Keramisk sockel och blank opal kupa. Även godkänd för ångbastu.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7501370 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4091-800-10 |
| Diameter | 240 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 117 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | E |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Porslin/glas |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Classic |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312904091804 |

