Vägg-/Taklampa Ifö Electric Open Klara Klar IP21
fr.623 kr
Se priset!
Välj variant

Open Klara Klar IP21
623 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klara klarglas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Klara klarglas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 75 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 154 mm |
| Höjd | 177 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Open |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527401, 7103-510-12/6172-10 |
| Material | Porslin/glas, Porslin/Glas |
| Typ | Takarmatur, Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 1,08 kg |
