Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/100 IP44 Rak G9
fr.507 kr
Se priset!
Välj variant

Opus 100/100 IP44 Rak G9
507 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Låg belysningsarmatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas och botteninföring. 25W.
Gråglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Sockel | E27, G9 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP44, IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 0,77 kg |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 820120010/618030, 820120012/618030, 820120016/618030 |
| Serie | Allmänbruksaramturer Ifö II, Tak/väggarmaturer IFÖ |

