Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/125 IP44 Rak G9
fr.556 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Opus 100/125 IP44 Rak G9
556 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Låg belysningsarmatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas och botteninföring. 40W.
Svartglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Sockel | E27, G9 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP44, IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 0,77 kg |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 822120010/618130, 822120012/618130, 822120016/618130 |
| Serie | Allmänbruksaramturer Ifö II, Tak/väggarmaturer IFÖ |

