Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/125 IP44 Rak G9Vit/Matt Opalglas
607 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit

Opus 100/125 IP44 Rak G9
Vit/Matt Opalglas
607 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Låg belysningsarmatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas och botteninföring. 40W.
Vitglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Koppslingsklass: IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7530304 |
| Färg | Vit |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 822120010/618130 |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,77 kg |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908221108 |

