Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 140/100 IP44 Gx53Svart/Matt Opalglas
1 669 kr
1 389 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Opus 140/100 IP44 Gx53
Svart/Matt Opalglas
1 389 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Opus 140 höjd 100 mm matt opalglas IP44 rak, gänga 123,5 mm 7W GX53. Opus 140/100 är en armatur med elegant cylindrisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Opus 140 höjd 100 mm matt opalglas IP44 rak, gänga 123,5 mm 7W GX53. Opus 140/100 är en armatur med elegant cylindrisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7507008 |
| Färg | Svart |
| Sockel | GX53 |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Diameter | 138 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,051 kg |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51765/GX53 |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908251365 |
