Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 200/100 IP44 LEDSvart/Matt Opalglas
3 939 kr
3 289 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Opus 200/100 IP44 LED
Svart/Matt Opalglas
3 289 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Opus Ø 200 höjd 100 mm IP44 rak LED 12W 1400lm 2700K Ra>80. Opus 200 LED är en armatur med elegant cylindrisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus. Försedd med LED-modul, 12W.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Opus Ø 200 höjd 100 mm IP44 rak LED 12W 1400lm 2700K Ra>80. Opus 200 LED är en armatur med elegant cylindrisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus. Försedd med LED-modul, 12W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7504368 |
| Färg | Svart |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 1,94 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 202 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 100 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8262/LED |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 1300 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312908265850 |

