Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel 84,5 Rak IP44 E27Grå
455 kr
Vald variant
Färg:
Grå

Sockel 84,5 Rak IP44 E27
Grå
455 kr
Förväntas åter i lager 2026-03-31
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 100 gänga 84,5 mm IP44 E27 40W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 51821/E27 |
| Färg | Grå |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,601 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51821/E27 |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905582127 |


