Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel 84,5 Rak IP54 LED Sidoinföring
Rek. pris 335 kr
278 kr
Se priset!

Sockel 84,5 Rak IP54 LED Sidoinföring
278 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 84,5 mm IP54 rak sidoinföring. Kompletteras med LED-modul max 6W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502801 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt | 8 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527212/LED |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 0,635 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905721809 |


