Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel 84,5 Rak IP54 LEDVit
555 kr
422 krSpara 24 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Sockel 84,5 Rak IP54 LED
Vit
422 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 84,5 mm IP54 rak botteninföring. Kompletteras med LED-modul max 6W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502793 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Vikt | 0,66 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 58 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527212/LED |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905731808 |


