Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ohm 123,5 Rak IP44 LEDBrun
919 kr
Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 140 gänga 123,5 mm IP44 obestyckad. Kompletteras med LED-modul max 10W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 51822/LED |
| Färg | Brun |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt | 10 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 136 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,73 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51822/LED |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905582240 |


