Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 LED
Rek. pris 335 kr
fr.259 kr
Se priset!
Välj variant

Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 LED
259 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 100 gänga 84,5 mm IP44 obestyckad. Kompletteras med LED-modul max 8W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Brun, Grå, Svart, Vit |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt | 8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51821A/LED |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 0,44 kg |
| Sensor | Nej |

