Vägglampa Astro Dayton Krom Dimbar Spegelbelysning
Rek. pris 2 510 kr
2 395 kr
Se priset!

Dayton Krom Dimbar Spegelbelysning
2 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Varumärke
AstroBeskrivning
Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1044001 |
| Färg | Krom |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Dayton |
| Typ | Badrumsbelysning |
| Djup | 140 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 115 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Bredd | 290 mm |
| EAN-nr | 5038856003352 |
