Vägglampa Eglo Gita 2
Rek. pris 1 043 kr
fr.654 kr
Se priset!
Välj variant

Gita 2
654 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EgloBeskrivning
Vägglampa från Eglo som har IP 44 och är godkänd i badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 94712E |
| Färg | Krom |
| Effekt | 16, 8,3, 24,3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metallgjuten |
| Serie | Gita 2 |
| Typ | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 75 mm |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,85, 1,44, 1,94 kg |
| Bredd | 350, 600, 900 mm |

