Vägglampa Eglo Tamara 1LVit/Krom
Rek. pris 499 kr
339 kr
Se priset!

Tamara 1L
Vit/Krom
339 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Vägglampa från Eglo tillverkad i stål med 1 st ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 95993 |
| Färg | Vit/Krom |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 3,3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljuskälla | GU10-LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Tamara 1 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 120 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,62 kg |
| Bredd | 120 mm |
| EAN-nr | 9002759959937 |

