Vägglampa Ifö Electric Bernadotte E14 IP44 40W
fr.623 kr
Se priset!
Välj variant

Bernadotte E14 IP44 40W
623 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampett från Ifö som är tillverkad av porslin och matt opalglas och är IP44 klassad. Sigvard Bernadotte 1965 Bernadotte från Ifö Electric är Sigvard Bernadottes kanske mest kända armatur som prytt badrum över hela landet.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Lampett från Ifö som är tillverkad av porslin och matt opalglas och är IP44 klassad. Sigvard Bernadotte 1965 Bernadotte från Ifö Electric är Sigvard Bernadottes kanske mest kända armatur som prytt badrum över hela landet.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/glas |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Bernadotte |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Bredd | 78 mm |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6088-700-10 IP44, 6088-700-16 IP44 |
