Vägglampa Nordlux Dovina 60x80 cm
Rek. pris 2 249 kr
2 199 kr
1 969 krSpara 10 %Kampanj

Dovina 60x80 cm
1 969 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den här eleganta badrumsspegeln skapar en vacker bakgrundsbelysningseffekt på väggen och ger ett fint ljus för när man sminkar sig eller gör sig i ordning. Släck ljuset med ett enkelt tryck på på/av-knappen på spegeln.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Den här eleganta badrumsspegeln skapar en vacker bakgrundsbelysningseffekt på väggen och ger ett fint ljus för när man sminkar sig eller gör sig i ordning. Släck ljuset med ett enkelt tryck på på/av-knappen på spegeln.
Egenskaper
- Lämplig för badrummet (IP44)
- På/av-touch-knapp
- Dekorativ bakgrundsbelysningseffekt
- 5 års LED-garanti
- Ej dimbar
- Eprel nummer: 1506878
- Lämplig för badrummet (IP44)
- På/av-touch-knapp
- Dekorativ bakgrundsbelysningseffekt
- 5 års LED-garanti
- Ej dimbar
- Eprel nummer: 1506878
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2310271000 |
| Färg | Klar |
| Sockel | LED Module |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Energieffektivitet | F |
| Ljuskälla | 20WLED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Serie | Dovina |
| Produkttyp | Spegelbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 25 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 600 mm |
| Energiförbrukning | 20 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 6,1 kg |
| Bredd | 800 mm |
| Energiförbrukning | 20 kWh/år |
| EAN-nr | 5704924016103 |




