Vägglampa Nordlux Helva Basic
Rek. pris 769 kr
fr.549 kr
fr.526 krSänkt pris!
Välj variant

Helva Basic
526 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Helva Basic Dubbel från Nordlux är en prisvärd och snygg belysning tillverkad för ditt badrum där den passar på vägg eller kan monteras över spegel med väggfästet som är inkluderat i förpackningen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Helva Basic Dubbel från Nordlux är en prisvärd och snygg belysning tillverkad för ditt badrum där den passar på vägg eller kan monteras över spegel med väggfästet som är inkluderat i förpackningen.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | LED Modul |
| Effekt | 100 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 42,5 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 105 mm |
| Ljuskälla | 2015311001 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Helva |
| Typ | Vägglampa |
| Bredd | 57 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
