Vägglampa Nordlux Hester
Rek. pris 649 kr
fr.522 kr
fr.469 krSpara 10 %Kampanj
Välj variant

Hester
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hester från Nordlux badrumskollektion kommer med ett bra ljus på 900 lumen, RA90 vilket ger ett naturligt och realistiskt ljus och MoodMaker som gör att du kan använda din vanliga tändknapp på väggen (ej väggdimmer) för att dämpa ljuset från 100% till 50% eller till ett svagt nattljus. Hester är en dekorativ produkt som kan ge en stilren look och ett stämningsfullt ljus på toaletten.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Hester från Nordlux badrumskollektion kommer med ett bra ljus på 900 lumen, RA90 vilket ger ett naturligt och realistiskt ljus och MoodMaker som gör att du kan använda din vanliga tändknapp på väggen (ej väggdimmer) för att dämpa ljuset från 100% till 50% eller till ett svagt nattljus. Hester är en dekorativ produkt som kan ge en stilren look och ett stämningsfullt ljus på toaletten.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | LED Modul |
| Effekt | 100 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 20 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 256 mm |
| Ljuskälla | 2015391033 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Glas |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Hester |
| Typ | Vägglampa |
| Bredd | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
