Vägglampa Nordlux Tangens Dubbel
Rek. pris 649 kr
fr.449 kr
Se priset!
Välj variant

Tangens Dubbel
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Tangens Dubbel i glas och metall med 2 ljuskällor.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Recensioner
Pertan_AVerifierad köpare
för 4 månader sedanGunnar BVerifierad köpare
för 2 år sedanPassade nästan perfekt. Ganska enkelt att anpassa till tidigare fästhål.
Karl RVerifierad köpare
för 2 år sedanBadrumslampa med två lampor
+ Bra pris och snabb service!
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Borstat Stål, Krom |
| Sockel | 2XE14 |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 98 mm |
| Utförande | Vägglampa |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Tangens |
| Typ | Spegelbelysning |
| Bredd | 310 mm |
| Dimbar | Nej |

