Vägglampa Nordlux TangensBorstad stål
Rek. pris 479 kr
349 kr
Se priset!

Tangens
Borstad stål
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NordluxBeskrivning
Vägglampa Tangens i glas och metall.
Skyddsklass: Dubbel isolering
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 17131032 |
| Färg | Borstat Stål |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 95 mm |
| Utförande | Vägglampa |
| Diameter | 60 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Tangens |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Spegelbelysning |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5701581119055 |


