Hängande Dekoration Star Trading GlowOrange
Rek. pris 79 kr
56 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Orange
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
47 kr
Glow
Orange
56 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven hängande dekoration med LED-belysning. Underbar att dekorera med till vardags och fest. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när dekorationen ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven hängande dekoration med LED-belysning. Underbar att dekorera med till vardags och fest. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när dekorationen ska lysa.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 700-06 |
| Färg | Orange |
| Höjd | 130 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 60 mm |
| Djup | 60 mm |
| Effekt | 0,06 W |
| Kabellängd | 1,5 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Glas |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Serie | Glow |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482029560 |





