Ljusslinga Star Trading Festival InomhusVit
219 kr
Vald variant
Färg:
Vit

Festival Inomhus
Vit
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ljusslinga från Star Trading. Fint dekorerad med risbollar. Avsedd för inomhusbruk. Ljusslingan har 10 st LED-ljuskällor med varmvitt sken. En härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga från Star Trading. Fint dekorerad med risbollar. Avsedd för inomhusbruk. Ljusslingan har 10 st LED-ljuskällor med varmvitt sken. En härlig ljusslinga att inreda med till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 460-43 |
| Vikt | 0,14 kg |
| Färg | Vit |
| Ljusflöde | 12 lumen |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusslinga |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 1,35 m |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Spänning | 3 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Serie | Festival |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Effekt | 0,03 W |
| EAN-nr | 7391482022028 |


