Metalldekoration Gnosjö Konstsmide Julgran 420 LED
1 039 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Metalldekoration Gnosjö Konstsmide Julgran 420 LED är en fin, hängande dekoration med 420 amberfärgade LED med silverkabel. 9V/IP20.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Metalldekoration Gnosjö Konstsmide Julgran 420 LED är en fin, hängande dekoration med 420 amberfärgade LED med silverkabel. 9V/IP20.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3924-890 |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2100-2300 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast/Metall |
| Produkttyp | Dekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 4 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1800 mm |
| Ljusflöde | 1 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,008 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 420 st |
| Vikt | 0,64 kg |
| Bredd | 1020 mm |
| EAN-nr | 7318303924897 |
