Solcells-ljusslinga Star Trading GlobiniMulti
Rek. pris 169 kr
144 kr
89 krSpara 38 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Multi

Globini
Multi
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solcells-ljusslinga Star Trading Globini är en elegant solcellsdriven ljusslinga dekorerad med bollar. Den placeras snyggt på växter eller i rabatten och ger ifrån sig ett mysigt ljus som skapar en härlig stämning i mörkret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Solcells-ljusslinga Star Trading Globini är en elegant solcellsdriven ljusslinga dekorerad med bollar. Den placeras snyggt på växter eller i rabatten och ger ifrån sig ett mysigt ljus som skapar en härlig stämning i mörkret.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 477-59 |
| Färg | Multi |
| Vikt | 0,33 kg |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 20 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 4,75 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Serie | Globini |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Produkttyp | Solcells-ljusslinga |
| Driftkälla | Solcell |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482477590 |


