Downlight Designlight P-16025
Rek. pris 1 225 kr
fr.495 kr
Se priset!
Välj variant

P-16025
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En designad vinklingsbar lågprofildownligt i snyggt utförande och mycket bra ljusutbud.2700K. Inklusive drivdon.
Varumärke
DesignlightBeskrivning
En designad vinklingsbar lågprofildownligt i snyggt utförande och mycket bra ljusutbud.2700K. Inklusive drivdon.
2 reflektorer medföljer för att enkelt byta till önskad spridningsvinkel (24, 36, 64°).
Dokument
Recensioner
JoakimVerifierad köpare
för 5 år sedanBra pris och snabb leverans
+ Bra kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Färg | Vit |
| Effekt | 7 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Anslutning | Skruvanslutning |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 39 mm |
| Håltagningsmått | 79 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Inbyggnadsdjup | 37 mm |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Typ | Infällnadsbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
