Downlight Designlight P Tilt
Rek. pris 1 223 kr
fr.431 kr
Se priset!
Välj variant

P Tilt
431 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downl P-1602527B Tilt 2700K Svart
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Ljustemperatur | 2700, 3000 K |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP21 |
| Håltagningsmått | 79 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Jubileum |
| Sockel | Integrerad LED |
| Typ | Downlight |
| Diameter | 90 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 64 ° |
| Effekt | 7 W |
| Energiförbrukning | 7 kWh/1000h |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | P-1602527B, P-1602530B |
| Ljusflöde | 590, 620 lumen |
| Vikt | 0,25, 0,226 kg |
| Höjd | 37 mm |
| Bredd | 79 mm |

