Downlight Designlight Q-20 1,2W3000K Snabbk Sv
Rek. pris 343 kr
197 kr
Se priset!

Q-20 1,2W3000K Snabbk Sv
197 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Minidownl Q-20B. 1,2W. 3000K. Snabbkoppling. Svart
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7476964 |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | E |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP40 |
| Håltagningsmått | 25 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | Q-20B |
| Serie | Q |
| Sockel | Integrerad LED |
| Typ | Downlight |
| Diameter | 30 mm |
| Ljusflöde | 110 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 20 ° |
| Effekt | 1,2 W |
| Energiförbrukning | 1,2 kWh/1000h |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340132805450 |

