Downlight Designlight Q TiltSvart, 3000 K
Rek. pris 1 049 kr
490 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Ljusflöde:
310 lumen

Q Tilt
Svart, 3000 K
490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Downl Q-15MWD 3W 2700K tilt ink. drivdon
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | Q-16BD |
| Färg | Svart |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt | 4,2 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Tillverkarens Art.Nr. | Q-16BD |
| Ljusflöde | 310 lumen |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Vikt | 0,098 kg |
| Energieffektivitet | F |
| Håltagningsmått | 45 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Q |
| Typ | Downlight |
| Diameter | 52 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusspridningsvinkel | 34 ° |
| Energiförbrukning | 4,2 kWh/1000h |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340132804996 |

