Downlight Malmbergs Black Edition HalleVit
240 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
drivdonDIM DRIVDON 500MA 10V Utspänning: DC 6-15V, 500mA
217 krTillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Downlight Black Edition Halle från Malmbergs är en praktisk armatur för infällt eller utanpåliggande montage. Lampans armaturhus är gjort av aluminium och den är dimbar och har integrerad LED-ljuskälla. Downlighten kräver LED-driver, komplettera med detta.
Varumärke
Malmbergs Black EditionBeskrivning
Downlight Black Edition Halle från Malmbergs är en praktisk armatur för infällt eller utanpåliggande montage. Lampans armaturhus är gjort av aluminium och den är dimbar och har integrerad LED-ljuskälla. Downlighten kräver LED-driver, komplettera med detta.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs Black Edition |
| Art.Nr. | 9974476 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ström | 0,08 A |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 16 mm |
| Diameter | 40 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 16 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Inbyggnadsdjup | 16 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,1 kg |
| Energieffektivitet | G |
| Håltagningsmått | 34 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Black Edition |
| Typ | Downlight |
