Downlight Malmbergs Black Edition HalleSatin
240 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Satin
DrivdonDrivdon Malmbergs Black Edition LED Dimbar Utspänning: DC 6-15V, 500mA
217 kr
Black Edition Halle
Satin
240 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Downlight Black Edition Halle från Malmbergs är en praktisk armatur för infällt eller utanpåliggande montage. Lampans armaturhus är gjort av aluminium och den är dimbar och har integrerad LED-ljuskälla. Downlighten kräver LED-driver, komplettera med detta.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Downlight Black Edition Halle från Malmbergs är en praktisk armatur för infällt eller utanpåliggande montage. Lampans armaturhus är gjort av aluminium och den är dimbar och har integrerad LED-ljuskälla. Downlighten kräver LED-driver, komplettera med detta.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9974477 |
| Färg | Satin |
| Effekt | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Diameter | 40 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 16 mm |
| Inbyggnadsdjup | 16 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,1 kg |
| Djup | 16 mm |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 0,08 A |
| Energieffektivitet | G |
| Håltagningsmått | 34 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 90 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Serie | Black Edition |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Downlight |

