Bordslampa Aneta Ester Hög
fr.388 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Ester Hög
388 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bordslampa Aneta Ester Hög är en hög och stilren bordslampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Bordslampa Aneta Ester Hög är en hög och stilren bordslampa med minimalistisk design som passar perfekt in i alla moderna hem.
Dess eleganta utformning inkluderar en bottenplatta med tre kulformade tassar som ger en luftig känsla till rummet. Lägg till en valfri skärm för att skapa den perfekta belysningen för ditt hem.
OBS! Skärm säljs separat.
OBS! Skärm säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Färg | Silver, Vit |
| Bredd | 130 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Ester |
| Längd | 130 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 530 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,65 kg |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Kabellängd | 2, 1,5 m |
