Bordslampa House Doctor Twice
fr.2 363 kr
Välj variant

Twice
2 363 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Twice från House Doctor är en elegant bordslampa med två glaskupoler i olika färger som drar garanterat blickar till sig och tillför stil och elegans i rummet du väljer att placera den i. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Twice från House Doctor är en elegant bordslampa med två glaskupoler i olika färger som drar garanterat blickar till sig och tillför stil och elegans i rummet du väljer att placera den i. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Färg | Mässing/Vit/Rökfärgad, Svart/Vit/Rökfärgad |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 420 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203970127 |
