Bordslampa Kent 59 cmKrom/Vit
Rek. pris 499 kr
399 kr
319 krSpara 20 %Kampanj10 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Krom/Vit

Bordslampa Kent 59 cm
Krom/Vit
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kent lampfot i metall med lampskärmen Sofia Franza. Skärmen är 20 cm bred och 15,5 cm hög och har ett E27 ringfäste. Lampfoten är 45 cm hög och den totala höjden blir 59 cm. 1,5 m svart plastsladd med strömbrytare. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla köpes separat.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Kent lampfot i metall med lampskärmen Sofia Franza. Skärmen är 20 cm bred och 15,5 cm hög och har ett E27 ringfäste. Lampfoten är 45 cm hög och den totala höjden blir 59 cm. 1,5 m svart plastsladd med strömbrytare. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 71010-420FR01 |
| Färg | Krom/Vit |
| Bredd | 200 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Färg lampskärm: Vit |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 590 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,6 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Produkttyp | Bordslampa |
| EAN-nr | 7330976138906 |

