Bordslampa Malmbergs Madame
Rek. pris 730 kr
fr.724 kr
Se priset!
Välj variant

Madame
724 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Bordslampa i krom/skinn med svart skärm i mocka. Dubbelisolerad.
Anslutning:
Inkl. 1,8 m sladd med strömbrytare och stickpropp.
Färg Krom
Kapslingsklass IP20
Max. effekt 40W
Sockel E14
Inkl. 1,8 m sladd med strömbrytare och stickpropp.
Färg Krom
Kapslingsklass IP20
Max. effekt 40W
Sockel E14
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Färg | Svart |
| Bredd | 200, 235 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Bordslampa |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Material | Metall/Textil |
| Serie | Madame |
| Typ | Bordslampa |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 120, 155 mm |
| Höjd | 400, 550 mm |

