Bordslampa Markslöjd Post 9cmSvart/Rökfärgad
449 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart/Rökfärgad

Post 9cm
Svart/Rökfärgad
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Post bordslampa från Markslöjd. 2m svart pvc kabel med brytare på sladden och väggkontakt.
1xE14, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
1xE14, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Post bordslampa från Markslöjd. 2m svart pvc kabel med brytare på sladden och väggkontakt.
1xE14, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
1xE14, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108718 |
| Färg | Svart/Rökfärgad |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2 m |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Järn/Glas |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Post |
| EAN-nr | 7330024611795 |
