Bordslampa Nordlux Ellen 20
fr.455 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Ellen 20
455 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med sina referenser till minimalistisk och tidlös skandinavisk design passar Ellen perfekt in i de flesta inredningar. Den rundade skärmen tillför en elegant och modern kontrast till den lätta ramen och bidrar med visuell volym och ett brett ljusfält. Ellen är den perfekta bordslampan som lyser upp ditt hem med ett mjukt och behagligt ljus.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Med sina referenser till minimalistisk och tidlös skandinavisk design passar Ellen perfekt in i de flesta inredningar. Den rundade skärmen tillför en elegant och modern kontrast till den lätta ramen och bidrar med visuell volym och ett brett ljusfält. Ellen är den perfekta bordslampan som lyser upp ditt hem med ett mjukt och behagligt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Beige, Krom, Vit |
| Typ | Bordslampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metal, Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 400 mm |
| Spänning | 240 V |
| Vikt | 1,12 kg |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 20 mm |
| Diameter | 20 mm |
| Serie | Ellen, ELLEN |
