Bordslampa Star Trading Disco
Rek. pris 199 kr
153 kr
Se priset!

Disco
153 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Häftig bordslampa som fixar discobelysning! Lampan roterar och ger ljuseffekter i RGB-färg. Bordslampa med LED-belysning. Avsedd för inomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Häftig bordslampa som fixar discobelysning! Lampan roterar och ger ljuseffekter i RGB-färg. Bordslampa med LED-belysning. Avsedd för inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 361-41 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 88 mm |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 250 mA |
| Djup | 88 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Metall/Plast |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Disco |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Bordslampa |
| Vikt | 0,2105 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482027597 |



