Driverkit SG ARMATUREN Sense 900Ma Dali 33W IP20
Rek. pris 1 740 kr
1 412 kr
865 krSpara 39 %Kampanj

Sense 900Ma Dali 33W IP20
865 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Drivdon inklusive kablage till LED-platta Sense. SG’s nya kopplingsboxar har flera anslutningsmöjligheter, både för kabel och flexrör. Med integrerad Linectkoppling möjliggör användning av snabbkopplingssystem från Wago, Ensto och Wieland. Alla inkopplingar kan utföras verktygslöst.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Drivdon inklusive kablage till LED-platta Sense. SG’s nya kopplingsboxar har flera anslutningsmöjligheter, både för kabel och flexrör. Med integrerad Linectkoppling möjliggör användning av snabbkopplingssystem från Wago, Ensto och Wieland. Alla inkopplingar kan utföras verktygslöst.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7981982 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 67 mm |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 29 mm |
| Längd | 138 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 820404 |
| Material | Plast |
| Serie | Sense |
| Produkttyp | Driverkit |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7021988204047 |
