Fasadbelysning Nordlux Konit
449 kr
328 krSpara 27 %Kampanj

Konit
328 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Konit har en skarp och geometrisk design med en trakantig skärm som på ett elegant sätt sprider ljuset nedåt. Designspråket är modernt och unikt, vilket gör denna utomhuslampa intressant att titta på från alla vinklar.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Konit har en skarp och geometrisk design med en trakantig skärm som på ett elegant sätt sprider ljuset nedåt. Designspråket är modernt och unikt, vilket gör denna utomhuslampa intressant att titta på från alla vinklar.
Egenskaper
- Arkitektonisk design
- Slitstarkt material som är väl lämpat för hårt väder
- Downlights begränsar ljusföroreningar
- Ej dimbar
- Arkitektonisk design
- Slitstarkt material som är väl lämpat för hårt väder
- Downlights begränsar ljusföroreningar
- Ej dimbar
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2320651003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 245 mm |
| Sockel | GU10 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Konit |
| Typ | Fasadbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 116 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 195 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5704924014819 |




