Fönsterlampa Scan Lamps ColumnStål, Höjd: 35 cm
Rek. pris 549 kr
332 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Stål

Fönsterlampa Scan Lamps Column
Stål, Höjd: 35 cm
332 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Modern och elegant fönsterlampa från Scan Lamps. Vi rekommenderar att du använder dekorativa LED-glödlampor till denna lampa.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Modern och elegant fönsterlampa från Scan Lamps. Vi rekommenderar att du använder dekorativa LED-glödlampor till denna lampa.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 65779-94 |
| Färg | Stål |
| Bredd | 50 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Column |
| Längd | 50 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 350 mm |
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 50 mm |
| Djup | 50 cm |
| EAN-nr | 7041661262027 |

