Golvlampa Belid Cato LED 1374 mm
2 677 kr
Se priset!

Cato LED 1374 mm
2 677 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvlampa Belid Cato LED 1374 mm är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Denna modell är ALL black, i en fin lackerad mattsvart färg. Levereras komplett med LED-lampa som ger ett bra läsljus. Strömbrytare på lamphuvudet.
Varumärke
BelidBeskrivning
Golvlampa Belid Cato LED 1374 mm är inspirerad av vårt skandinaviska arv. Designen är minimalistisk och materialvalen är av högsta kvalité med stor funktionalitet. Denna modell är ALL black, i en fin lackerad mattsvart färg. Levereras komplett med LED-lampa som ger ett bra läsljus. Strömbrytare på lamphuvudet.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Art.Nr. | 43854-05 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Sockel | Integrerad LED |
| Effekt | 5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 1374 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Cato |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Golvlampa |
| Utförande | Läslampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7391534103255 |
