Golvlampa Eglo Up 2Grå
1 069 kr
765 krSpara 28 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

Up 2
Grå
765 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golvlampa Eglo Up 2 är en modern och elegant golvlampa, gjord av metall. Uplighten ger en fin och bra ljusspridning i rummet. Läsarmen kan vinklas, vilket gör det till en perfekt läslampa.
Varumärke
EgloBeskrivning
Golvlampa Eglo Up 2 är en modern och elegant golvlampa, gjord av metall. Uplighten ger en fin och bra ljusspridning i rummet. Läsarmen kan vinklas, vilket gör det till en perfekt läslampa.
Placera förslagsvis i vardagsrummet bredvid soffan eller fåtöljen. Två separata strömbrytare placerade på lampan. Lampan levereras med sladd och stickkontakt. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 82842 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 270 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Up |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 1765 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| EAN-nr | 9002759828424 |
